Need 3 tasuta videot (väärtusega 197 €) näitavad Sulle kuidas saada finantsiliselt vabaks kinnisvaraga

Peeter Pärtel

Olen Peeter Pärtel ja ma olen siin selleks, et rääkida Sulle kuidas Sina ka saad saavutada finantsvabaduse ja luua endale passiivset tulu kinnisvarasse investeerides.

Peeter Pärtel

Lihtsalt jaga minuga enda e-posti aadressi ja alusta otsekohe. Kui Sa seda teed, siis ma räägin Sulle

fte-favicon Enda loo kuidas minust sai kinnisvarainvestor ning kuidas ma saavutasin finantsvabaduse 5 aastaga.
fte-favicon Miks kinnisvarasse investeerimine on kõige parem viis finantsvabaduse saavutamiseks ja püsiva passiivne tulu loomiseks.
fte-favicon Kuidas alustada isegi siis kui Sul on täisajaga töökoht ja puuduvad igasugused kogemused (või isegi siis kui Sul pole üldse raha!)
fte-favicon Kuidas teenida 1000, 2000 või 10 000 eurot kuus kinnisvaraga.
fte-favicon 7 sammu mida Sa pead tegema, et omada enda esimest kinnisvara.
fte-favicon Kuskohast saada raha investeerimisega alustamiseks.

Kinnisvara koolitusel osalenud räägivad:

Sellest hetkest alates, kui Peeter meid 2 aastat tagasi ärgitas maakleritega kohtuma ja tegema oma esimese sammu, on meil koos Tiinaga 5 enda ja 3 suurema (7 in) investorite grupiga ostetud üürikorterit Kalamajas. Renoveerimisel kasutame loodussäästlikke ehituslahendusi, ökoremonti ja kõike muud, mis sobib ajaloolise Kalamaja keskkonnaga.

Erki Laur, 29.09.2013

Kinnisvara koolituselt sain teadmisi, mis paar nädalat enne koolituse toimumist oleksid mulle säästnud 25 000 eurot. Peale Peetri koolitust pole järgmistes tehingutes selliseid vigu enam teinud. Sellel koolitusel osalemine on hindamatu väärtusega.

Joel Järvela, 2010 sügisel

privacy Videokoolitus on täiesti tasuta ja kui Sa soovid, saad lahkuda igal ajal. Ma ei jaga Sinu aadressi kellegagi ega saada Sulle spami.