Liitu enne kui sulgen uuesti kogukonda registreerumise. Niipea peale seda liituda ei saa ja ma ei tea millal see uuesti on võimalik. Sul on aega kuni

päeva
tundi
minutit
sekundit

KIIRTEE FINANTSVABADUSSE INVESTEERIDES KINNISVARASSE

Kinnisvara abil on parim võimalus saavutada püsiv finantsvabadus ja teenida passiivset tulu. See lihtsalt on see viis kuidas saadakse rikkaks.

Üle 300 aktiivse liikme!

FTE kogukond Costa del Sol wuush

Enamik inimesi ei saa sellest aru, seega nad on õnnelikud ostes oma enda kodu ja elades seal suurte kuludega. Ja nad mõtlevad, et nad investeerisid kinnisvarasse, kuigi tegelikult see ongi see põhjus, miks nad kunagi tõeliselt jõukaks ei saa.

Ja see ei tähenda, et Sa ei saa omada kodu ja ikkagi kinnisvarasse investeerida. Enamik inimesi ei tee neil kahel lihtsalt vahet.

Kuid mõned inimesed, nagu Sina ja mina, on avastanud teise viisi.

Selle asemel, et joosta oravarattas, nad (täpselt nagu Sina) tahavad leida häid tehinguid ja panna teised inimesed maksma nende investeeringute eest. Üürnikud ja pangad on selles head.

Ma mõtlen, kas Sa suudad ette kujutada aega millal ei ole vajadust eluaseme ja korterite järele?

Seega need inimesed, kes näevad erinevust kinnisvarasse investeerimise ja maja ostmise vahel, neil on juba käes kõik võtmed finantsvabaduseni. Just nagu Sina.

FTE kinnisvarakoolitus

Kuid ikkagi siin on 4 tavapärast probleemi mis Sind aeglustavad… enne kui Sa saad olla finantsiliselt vaba.

Need on needsamad asjad millega me kõik oleme vastastikku seisnud. Ma kujutan ette, et Sa noogutad samal ajal kui loed neid…

1. Tehingute leidmine

SUUREPÄRASTE tehingute leidmine on raske ja uute tehinguteni on keeruline jõuda. Ja kui Sa leiad uue tehingu, siis võivad olla probleemid selle finantseerimisega.

2. Finantseerimine

Finantseerimine on aeglane protsess ja investorite OOTUSED pankadele on tihti liiga kõrged.

3. Välja üürimine

Ja siis võib veel välja üürimine minna valesti ja Sul on lõpuks üürnik kes on jätnud maksmata terve hulga arveid. Isegi enne neid asju võib Sul olla probleem ajapuudusega.

4. Aja leidmine

Aja leidmine investeerimiseks on raske. Eriti kui Sul on perekond ja töökoht.

Need on neli suurt probleemi, mille me kõik peame lahendama, et saavutada finantsvabadus.

Seega loomulikult tekib küsimus kuidas neid lahendada?

Hoolimata sellest, et osa inimesi kaebleb – turg on aeglane ja tehinguid vähe, mõned inimesed ikkagi leiavad uusi tehinguid peaaegu iga nädal.

Hoolimata sellest, et osa inimesi räägib – pangad ei anna laenu (või see võtab lõputult aega), mõned inimesed kasutavad ikkagi panga raha enda ostude finantseerimiseks.

Hoolimata sellest, et osa inimesi väidavad – uute tehingute leidmiseks ei ole aega kui Sul on perekond ja 9st 5ni töökoht, mõned inimesed ikkagi teevad seda ja kasvatavad oma passiivset sissetulekut.

Hoolimata sellest, et osa inimesi ütleb – usaldusväärseid üürnike ei ole lihtne leida, enamik inimesi saab ikkagi iga kuu iga viimse kui sendi õigeaegselt kätte.

Seega millal iganes on probleem, seal on ka lahendus.

Seega mida Sa peaksid tegema? Sa pead tegema neid kahte asja.

Õpi inimestelt, kes on seda enne Sind teinud.

Inimesed, kes on investeerinud enne, teevad seda ka praegu ja on finantsiliselt vabad.

Ümbritse end teiste sarnaselt mõtlevate inimestega, inimestega nagu Sina.

Nendega kes janunevad ÄRA TEGEMISE järele. Mitte nendega kes lihtsalt ootavad oma pensionile minekut vaesuses. Ümbritse end inimestega kes tahavad saada finantsiliselt vabaks. Palju lihtsam on selleni jõuda kui Sinu ümber on toetavad inimesed.

Ja ma saan teha selle Sinu jaoks lihtsaks. Miks?

Sest mul on kogukond investoritest ja tulevastest investoritest. Jah, suur hulk teemast huvitatud inimesi.

Kuigi minu peamine tegevust on kinnisvarasse investeerimine, siis minu kirg on aidata teisi inimesi, et nad saaksid teha sedasama. Ja ma olen teinud seda juba aastaid. Selle aja jooksul olen ma loonud kogukonna enda õpilastest, sõpradest ja inimestest, kes janunevad passiivse tulu järele ja kes on juba saanud finantsiliselt vabaks.

Kui Sa tahad õppida minult ja liituda teiste investoritega, siis ma tahan kutsuda Sind liituma Edasijõudnud kinnisvarainvestorite kogukonnaga.

Siin on üks oluline aga: See kogukond ei ole kõigile.

See on Sulle kui

See kogukond ei ole Sulle kui

Olen kinnisvarateema sees olnud nüüd juba pea 20 aastat ja ennast ka pidevalt täiendanud. Olen väga rahul, et lõpuks liitusin, sest siin on nii palju ägedaid, elavaid inimesi ja kuuleb uusi huvitavaid nippe. Algajatele investoritele on aga lausa kandikul kõik oluline, mida mina olen näiteks aastatega õppinud ja läbi kogemuse omandanud, lihtsalt ja lühidalt ette kantud.
5/5
Virge Tiirik
kutseline kinnisvaramaakler, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liige, Kirde Kinnisvara OÜ

Seega, oled Sa valmis? Las ma räägin Sulle mida Sa siin õpid.

Mida Sa siin õpid

Kogukonnas on alati inimesi, kes nõustavad, oskavad kaasa mõelda, kontakte jagada ning abistada nii esimeste ostuda puhul kui ka suuremate projektide juures.

Rauno Kekorainen

MIDA SA SAAD

Add Your Heading Text Here

 • Kutse iga nädal toimuvale virtuaallõunale [ei salvestata!]
  • See on mõeldud vaid kogukonna liikmetele… et hoida meid kursis maailmas ja Eesti toimuvaga.
  • Ja et me ei magaks maha midagi olulist, mida iga kinnisvarainvestor peaks teadma.
  • Lisaks tutvustatakse nende kõnede raames kinnisvaraprojekte – investorid saavad seeläbi küsida tagasisidet võimalikele tehingutele ja vältida suuri prohmakaid.
  • Samuti saab nii teadlikuks võimalustest, mis esmapilgul võisid jääda märkamatuks.
  • Ka pole harv juhus, et mõnel investoril on juba samas hoones või piirkonnas kinnisvara, mistõttu saab väga head infot, mida maakler ei oskaks Sulle kunagi rääkida.

Ainuüksi virtuaallõunad on väärt enam kui liikmemaks, kuid Sa saad lisaks:

 • Kogu ulatuses kõrge kvaliteediga videokoolitus – see juhatab Sind läbi kõikide sammude mis puudutavad kinnisvarasse investeerimist. Ma ei hoia midagi tagasi.
 • Tööriistad ja trikid mida ma kasutan leidmaks tehinguid, finantseerimist ja muud.
 • Üle nädala suletud videokõne kõigile kogukonna liikmetele – intervjuud investoritega nagu Sina ja õpi nende edusammudest ning vigadest / huvitavad külalised. Ja saad järele vaadata kõiki varasemaid kõnesid. Või kuulata järgi privaatsest podcastist.
 • Nimekiri teenusepakkujatest keda Sa peaksid teadma.
 • Nimekiri ostukohtadest (mööbel, tehnika jne) ning konkreetsed nimed kellega seal rääkida, et saada parimad tingimused.
 • Viisid kuidas saada teada headest tehingutest enne kui need jõuavad avalikule turule.
 • Kogukond sarnaselt mõtlevatest inimestest, kes on investorid ja tulevased investorid.
 • Reaalajas suhtlusvõimalus läbi suletud Slack keskkonna:

Kinnisvarainvestorid sõnumi kaugusel

#otsin-abi teema all saavad probleemid lahendatud minutite jooksul

#pakkumised kaudu levitatakse võimalusi, mida pole kuskil mujal

#vaba-aeg teemas on kõikvõimalikku vestlust kogukonna liikmete vahel

Kui Sa oled huvitatud selle saamisest ja õppimisest…

Sa pead end ümbritsema samade huvidega inimestega nagu Sina ning vähemalt osa neist peaks olema edukamad kui Sa ise.

Las ma räägin Sulle lühidalt meie liikmetest.

 • Meil on üle 300 liikme, kes kõik räägivad eesti keelt, kuid osa neist elab üle Euroopa.
 • Osa liikmeid on äsja ostnud oma esimese või teise kinnisvara investeeringu.
 • Mõnel liikmel on üle 100 või 200 korteri siinsamas Eestis.
 • Osa liikmeid alles alustavad ja nad on väga aktiivsed õppijad ning neil on eesmärk osta lähiajal esimene investeering.
 • Kõik liikmed on valmis teisi liikmeid aitama. Kogu jagatud info, nõuanded ja trikid on konfidentsiaalsed ja jäävad gruppi.
 • Liikmed on erineva taustaga, mõned on ettevõtjad, mõned on kinnisvaramaaklerid, mõned töötavad ehitusvaldkonnas, mõned töötavad igapäevaselt arstina, ja enamus on täiesti tavalised inimesed kellel on ühine huvi – kinnisvara.
 • Kui Sul on küsimusi kinnisvarasse investeerimise kohta, väljaüürimise kohta, laenu võtmise kohta, maksude kohta, ehituse või renoveerimise kohta, siis Sa saad vastused kogukonna liikmetelt.
 • Ja loomulikult olen ma ise kogukonna liige ning aitan kaasa kogu enda teadmistega mille olen saanud 19 aastase kogemusega.

Vaata mida sisaldab Edasijõudnud kinnisvarainvestorite kogukond

See on internetikogukond investoritele ja tulevastele investoritele. Enamus toimub interneti vahendusel, seega Sa saad osaleda ilma kodunt lahkumata.

Sa saad ligipääsu erilisele liikmete lehele. Liitumise käigus saad Sa isikliku kasutajanime ja salasõna mille abil saad täieliku ligipääsu.

Lisaks saadan Sulle juhised kuidas aktiveerida enda Slack konto suletud suhtluskeskkonda.

Ma tahan lihtsalt öelda, et isegi kui Sa tead või oled kuulnud neid asju varem, siis Sa pead neid rakendama ükshaaval samm sammu järel.

Sellepärast ongi lihtne vaadata ühte videot teema kohta ja kohe rakendada see ellu.

Kui Sa ei saa millestki aru, siis Sul on võimalus kohe minult küsida… samas on meil juba täna kogukonnas kogenud investoreid, kes oskavad ja vastavad Sulle minutite jooksul suletud Slack keskkonnas.

Moodulid

Aja juhtimine

Kuidas leida aega kinnisvarasse investeerimiseks isegi siis kui Sa töötad 9st 5ni ja Sul on perekond. Me räägime sellest kuidas leida tehinguid.

 • Aja juhtimine: Kuidas leida aega kinnisvarasse investeerimiseks isegi siis kui Sa töötad 9st 5ni ja Sul on perekond. Me räägime sellest kuidas leida tehinguid.
 • Tehingud: Kõik mida Sa pead teadma kinnisvara tehingutest. Me räägime sellest kuidas leida häid tehinguid kasvaval turul ja langeval turul (siin on erinevus). Ja muidugi ka sellest kuidas vältida “hea väljanägemisega” halbu tehinguid ning kuidas need ära tunda.
 • Üürimine: Kuidas leida enda esimene üürnik ja kuidas vältida puuküürnikke (üürnikud, kes kolivad sisse, ei maksa üüri ja ei koli välja). Käime läbi punktid mida lisada üürilepingusse ja mis millegipärast tavaliselt välja jäetakse ja seeläbi on Sul rohkem probleeme. Ma jagan Sinuga ka hoiatavat näidet: minu enda kogemus kuidas ma püüdsin mitte maksvalt üürnikult võlga kätte saada ja kui kalliks see lõppkokkuvõttes läks. Ilmselgelt ma maksin selle õppimisvõimaluse eest täishinna, nii et Sinul ei tuleks sellist väljaminekut ette võtta. Ainuüksi see võib Sul juba rohkem raha kokku hoida kui kogu selle koolituse maksumus.
 • Finantseerimine: Õpid seda, mida Sa realistlikult võid pankadelt oodata (see muutub ajas ja me hoiame Sind muudatustega kursis). Lisaks õpid kuidas leida eraisikuid, kes laenavad Sulle headel tingimustel. Räägime sellest kuidas saada müüjalt järelmaksu ja kuidas see teile mõlemale turvaliseks teha.
 • Tutvused ja kontaktid: Räägime sellest milliseid kontakte Sa võiksid ja saaksid luua, et leida paremaid tehinguid, paremaid finantseerimisvõimalusi, soodsamalt asjad renoveeritud ja kiiremini üürile antud.
 • Tööriistad: Jagan Sinuga milliseid tööriistu ma kasutan, et muuta kinnisvarasse investeerimine ja selle haldamine kergemaks.
 • Kogukonna tehingud: Meil on eraldi sektsioon selleks, et saaksid kokku panna oma tehinguid teiste kogukonna liikmetega.
 • Üle nädala kogukonna videokõne: Sa saad osaleda üle nädala videokõnes minuga ja teiste ekspertidega keda ma intervjueerin. See pakub Sulle värskeimat siseinfot kinnisvarasse investeerimisest. Ning näed ka juba varem toimunud kõnede salvestusi (neid on juba üle 100).
 • Iganädalane kogukonna virtuaallõuna (videokõne): Sa saad osaleda iganädalasel virtuaallõunal. See võib olla kõige väärtuslikum asi mida Sa sellest kogukonnast saad.

… Ja lisaks saad Sa kogu informatsiooni mida olen õpetanud 12 kinnisvarakoolituse käigus 6 aasta jooksul – kõik teemad on uuesti lindistatud ja värskendatud. See sisaldab kõike mida olen õppinud alates aastast 2004 kui ma tegin enda esimese tehingu.

Ma osalen vestlustes ja vastan küsimustele iga nädal (küsimusi saab küsida iga video juures ning videokõnedes). Ma olen osa sellest kogukonnast.

Mul on Sulle lisaks väga väärtuslik boonus (kui Sa liitud täna)

Minu väga lühike nimekiri usaldusväärsetest teenusepakkujatest keda ma kasutan enda projektides.

Seda nimekirja on täiendatud aastate jooksul kogukonna liikmete poolt – lisandunud on kümneid usaldusväärseid ostukohti ning teenusepakkujaid. (Väärtus 447 €)

Tuletan Sulle meelde, see on see mida Sa saad...

Sa saad minu täielikud teadmised ja ekspertiisi kinnisvarasse investeerimisel.

Ma olen õppinud ja rakendanud seda informatsiooni viimase 19 aasta jooksul. Selle aja jooksul olen ma teinud ka mõned tõsised vead ja kaotanud suure summa.

Kui ma sain asjadest aru, siis ma hakkasin neid õpetama ka enda liikmetele.

Loomulikult, Sa võid kogu selle info leida ka iseseisvalt, kuid see võtab aega. Minul võttis see aastaid. Kuid ausalt öeldes pole enamik sellest eestikeelsena kättesaadav.

Ja arvatavasti läheb See sulle vähem, rohkem, või isegi väga palju maksma, kui Sa hakkad neid asju läbi proovima.

Ma lõin selle kogukonna Sulle, et Sa ei peaks kulutama aastaid õppimisele, kui Sa samal ajal töötad, lood asju, hoolitsed enda perekonna eest ja teed neid asju mis Sulle tegelikult sügavamat huvi pakuvad. Sa säästad meeletult aega ja energiat. Ja ikkagi jõuad finantsvabaduseni kiiremini.

Ja koos minu ekspertiisiga Sa saad ligipääsu:

Väärtus 297 €

Kõrge kvaliteediga videod mida Sa saad vaadata igal ajal

 • Kõrge kvaliteediga videod mida Sa saad vaadata igal ajal (Väärtus 297 €)
 • Kogukond investoritest ja tulevastest investoritest (Väärtus 247 €)
 • Üle nädala videokõne ja intervjuud (Väärtus 547 €)
 • Reaalajas suhtlusvõimalus läbi suletud Slack keskkonna (Väärtus 997 €)
 • Võimalus osaleda iga nädal toimuval virtuaallõunal (Väärtus 947 €)
 • Boonus: Nimekiri usaldusväärsetest teenusepakkujatest (Väärtus 447 €)
 • Koguväärtus on 3382 €

Koolitus on väga nauditav oma praktilisuse tõttu. Ma tõesti tunnen, et ma saan juurde kasulikke teadmisi ja süstematiseerin olemasolevaid teadmisi. Minul on esimene kinnisvara olemas, mille ma olen põhjalikult renoveerinud ja välja üürinud, kuid nüüd on huvitav kuulata ka teooriat selle tegevuse taga.

Mari-Anne Meister
0 %
GARANTII

Sa saad ka spetsiaalse 14 päevase garantii

Sulle kehtib spetsiaalne 14-päevane garantii. See tähendab seda, et ükskõik mis põhjusel Sa mulle kirjutad, et soovid raha tagasi, siis ma kannan Sulle raha tagasi.

Ma tahan kõrvaldada kõik riskid, mis kaasnevad Sinu ostuga, et Sul poleks ühtegi takistust asuda otsekohe õppima ja rakendama neid õpetusi ja liituda kogukonnaga kus juba teised sarnaselt mõtlevad inimesed on juba kohal.

Jah, ma tahan Edasijõudnud kinnisvarainvestorite kogukonda

Olen planeerinud selle kogukonna tavahinnaks 997 eurot aasta kohta (99,70 eurot kuus).

Aga Sulle ma tahan teha selle otsuse eriti lihtsaks.

Sellepärast on hind hetkel ainult 297 eurot aasta kohta. Ja Sa säästad 700 eurot. Võid valida kuumaksu ja saad liituda 29,70 eurot kuu kohta.

Registreerumine on avatud ainult nüüd. Niipea peale seda liituda ei saa ja ma ei tea millal see uuesti on võimalik.

Liitu enne kui sulgen uuesti kogukonda registreerumise. Niipea peale seda liituda ei saa ja ma ei tea millal see uuesti on võimalik. Sul on aega kuni

päeva
tundi
minutit
sekundit

Jah, ma tahan sisse aastamaksuga

0
tavahind 997 €

Võid maksta ka osade kaupa

0 ,70 €
(12 kuud)

Miks Sa pead otsustama kohe Sõber

Ma tahan Sind sellesse kogukonda, sest Sa oled õige inimene liitumaks teiste liikmetega.

See on midagi, mida paljud meie kliendid on küsinud juba aastaid, seega tegutse kohe ja saa endale koht kogukonda.

Lisaks veel boonus (mis on omaette üle 447 euro väärt) võib olla kadunud peale selle pakkumise lõppemist.

Jah, Sa saad kõik (väärtusega 3382 €) ainult 29,70 euro eest kuus või 297 euro eest aastaks.

Kõik on hästi ja selliselt ülesehitatud koolitus haarab tõesti kaasa. Ma muidu olen suht ettevaatlik/kindlasti valiv igasuguste pakkumiste suhtes. Iga järgnev video oli TÄHELEPANU äratav. Olen osalenud ka varasemalt video ja online koolitustel - aga teie firma tiim on muidugi oma tasemelt peajagu kõrgema tasemega. Selline tunne tekib, et esineja on JUST AINULT SINUGA tegelemas/kontaktis. Äge 🙂

Viktor Lipp

Jah, ma tahan sisse aastamaksuga

0
tavahind 997 €

Võid maksta ka osade kaupa

0 ,70 €
(12 kuud)

Kohtu Peetriga

Alustasin kinnisvarasse investeerimist 2004 aastal peale innustuse saamist CASHFLOW lauamängust. Kuna siiski veidi kahtlesin selles Ameerika värgis, siis tundus mõistlik Kiyosaki soovitus: “Otsi kõigepealt koolitus kus kinnisvarasse investeerimise kohta õppida!” Ma ei leidnud ühtegi – ainus mille leidsin ja ka läbisin oli koolitus kinnisvara maakleritele. Sinul on täna oluliselt lihtsam kui liitud Edasijõudnud kinnisvarainvestorite kogukonnaga.

Tegin oma esimese kinnisvaratehingu 2004 sügisel – 2-toaline korter Tallinnas Sikupilli asumis. Mul ei olnud endal raha, kuid soov alustada oli tugevam ja ma leidsin võimaluse. Räägin sellest pikemalt koolituskeskkonnas asuvas videos.

Lähedased hirmutasid mind ostmise ajal (nagunii saad petta), üürile andmise ajal (nagunii lõhuvad ära) ja 3-aastat hiljem ka müümisel (nagunii kasvavad hinnad veel). Nad eksisid, kuid ma tean tänu sellele kui raske on endale kindlaks jääda kui Sinu pere liikmed, sõbrad ja lähisugulased ei toeta Sind. Sarnaselt mõtlevad inimesed nagu sellel koolitusel osalevad aitavad hoida mõtted selged ning olla kursis värskeimate muudatustega kinnisvarasse investeerimisel.

Kiiresti edasi liikudes… 2007 müüsin korteri ja sain ligi 25000 eurot enda taskusse. Olles alles tudeng kulus see raha kiiresti ja viimase osa kaotasin halva investeerimisotsuse tulemusena.

Teistkordselt alustasin 2010 aastal. Esimene korteri ost läks lihtsamalt kuna teadsin mida teeme ja korter oli 2007 müüdud korteri kõrval majas, kuid poole odavam. Teise korteri ostmiseks samal aastal tuli kasutada loovamat lähenemist. Kuna see töötas, siis viis kuud hiljem 2011 aasta alguses saime aga osta ka juba kolmanda korteri. Sealt omakorda viis kuud ja neljas korter. 2014 vahetasime need neli korterit kaheks 7-toaliseks üürikorteriks. 2021 augustis müüsin ka need kaks korterit. Paralleelselt on olnud veel mõningaid tehinguid 🙂

Tänaseks olen need müünud ning ostsin enda perele 2022 suvel maja suure krundiga Tallinna eeslinnas ilma pangalaenu kasutamata.

2021 aprillis ostsime koos 160 kaasinvestoriga Jüri alevikus vana ehituspoe hoone ning tegime sellest Eesti esimesed täielikult automatiseeritud minilaod – Jüri Nutilaod.

2022 detsembris ostsime koos 190 kaasinvestoriga Tampere eeslinnas vana tootmishoone ning tegime sellest Soome esimesed täielikult automatiseeritud minilaod.

Ja siit minu lugu alles algab… vundament on laotud, on aeg kasvuks. Tule ja liitu minuga sel teekonnal. Kasuta saadavat innustust enda teekonna kujundamiseks.

Kolmapäevased kohtumised on olnud huvitavate asjaosalistega. Reedestel virtuaalkohtumistel lähevad teemad käima 🙂 , hoiad viisakat sõnakasutust kontrolli all (see näitab kogukonna taset ja kvaliteeti) – jätka samas vaimus. Eriti hea on keeruliste teemade lõpukokkuvõtted - mida me õppisime, saime teada. See on väga oluline, kuna kuulajate tase on erinev.

Mart Varjun

Jah, ma tahan sisse aastamaksuga

0
tavahind 997 €

Võid maksta ka osade kaupa

0 ,70 €
(12 kuud)

Liitu enne kui sulgen uuesti kogukonda registreerumise. Niipea peale seda liituda ei saa ja ma ei tea millal see uuesti on võimalik. Sul on aega kuni

päeva
tundi
minutit
sekundit

Oled skeptiline nagu Kaido?

Olles ise juba mõnda aega ehituse jne teemadega seotud mõtlesin, et mis see ~30 EURi kuus ikka on, et osta härra Peetri pakutav koolituspakett (olin kergelt skeptiline kuniks sisse vaatasin). Skeptilisus kadus, kui nägin, et maksumüüri taga on päriselt asjalik süsteem ja sisu 🙂

Kaido Toomingas