Säästa 300 eurot enne esmaspäeva.
Liitu enne kui hind kasvab. Sul on aega kuni

päeva
tundi
minutit
sekundit

ÕPI RIKASTELT, SÄÄSTA PALJU RAHA JA VÄLDI FINANTSKATASTROOFE

Maksukoolitus ettevõtjatele ja investoritele

Üle 1020 osaleja!

See on midagi, mida paljud on minult küsinud.

Ma tahan aidata Sul säästa raha ja teenida raha nagu rikkad seda teevad. Ja praegu Sa riskid tuhandetest eurodest ilma jäämisega iga aasta. Seega kuula!

Sul on võimalus praegu liituda erilise Maksukoolitusega ettevõtjatele ja investoritele.

See pole kõigile. Ma tean, et Sul on piisavad teadmised sellest teemast, et Sa tegelikult ka saad kõike seda rakendada mida Sa kohe kuuled ja Sa saad säästa raha mida Sa soovid säästa.

Mõned neist näpunäidetest mis mul Sulle on :

Kuidas investeerida 73,5% rohkem raha ilma rohkem tööd tegemata.

Maksukoolituses on igal aastal värske teave

Maksukoolituses on igal aastal värske teave kuidas täita eelneva aasta isiklikku tuludeklaratsiooni.

Kuidas kõige paremal moel uues olukorras makse säästa.

(Sa ei saa endale lubada selle info ignoreerimist!) Kõik see on Sulle kohe vaadatav. Lisatud on ka 2024 ja 2025 muudatused ning kuidas neid ära kasutada.

UUS! Kaetud on ka nišiteemad

nagu kinnisvara müük, dividendid, krüptorahad jt.

Kuidas müüa enda ettevõtet?

Ja isegi kui Sul pole müük ukse ees, siis on oluline teada milline ettevõte on üldse müüdav.

Üks võimalus mis aitab Sul lõpetada toidukuludelt 282 euro kaotamise iga aastaselt.

UUS! Mida võib kindlasti ettevõtte kuluks panna ja mida kohe kindlasti ei tohi.

Üks harva kasutatav võimalus kuidas tekitada suur kogus raha (täiesti maksuvabalt) iga kahe aasta tagant.

Nagu ma ütlesin, see pole kõigile.

Sa peaksid lugema edasi kui

Sa võid lõpetada lugemise kui

Olen aastate jooksul paljudel koolitustel käinud, kuid nii kompaktsetele ja asjalikele pole varem sattunud. Suured tänud Sulle tehtud töö eest.

Kalev Mehike Rameene OÜ juhatuse liige / ettevõtja

99 % protsenti inimestest kaotavad raha (tuhandeid eurosid iga aasta) mida nad ei peaks kaotama.

Ja seda lihtsalt selle pärast, et nad ei taha õppida kuidas seda raha mitte kaotada.

Kui Sa usud, et rikkad on rikkad vaid selle pärast, et nad teenivad palju, siis Sa eksid. Rikkad teavad kuidas rakendada maksuseaduseid enda kasuks. Tavalised inimesed kasutavad seaduseid nii, et riik võidab.

Parim asi selle juures on, et kõik on legaalne ja eetiline.

Ma tean, et Sa juba tead mõningaid asju, mida ma Sulle õpetan aga ma tean ka, et on asju mida Sa pole siiani enda elus rakendanud. Ja ma tahan seda muuta.

Selle juures on palju asju, mida peab arvesse võtma. Sa pead neid rakendama samm sammult ja veenduma, et midagi ei jää vahele.

Sellest maksukoolitusest Sa õpid:

Sõber kui Sa oled huvitatud kõige selle õppimisest ja rakendamisest…

Ma tahan sind kutsuda erilisse ettevõtjate ja investorite maksukoolitusse

Ma lõin selle inimeste jaoks nagu Sina. See on grupp erilistele inimestele kes tahavad elus edasi jõuda ja õppida seda mida rikkad inimesed juba ammu teevad.

Kõik on hästi ja selliselt ülesehitatud koolitus haarab tõesti kaasa. Ma muidu olen suht ettevaatlik/kindlasti valiv igasuguste pakkumiste suhtes. Iga järgnev video oli TÄHELEPANU äratav. Olen osalenud ka varasemalt video ja online koolitustel - aga teie firma tiim on muidugi oma tasemelt peajagu kõrgema tasemega. Selline tunne tekib, et esineja on JUST AINULT SINUGA tegelemas/kontaktis. Äge 🙂

Viktor Lipp

MIDA SA SAAD

Sa saad ligipääsu erilisele ettevõtjate ja investorite maksukoolitusse. Sees leiad Sa videod mis katavad kõik teemad mida Sa pead teadma Eesti maksude kohta.

Isegi kui Sa tead või oled kuulnud neid asju enne, siis Sa pead need endale üks haaval selgeks tegema, et neid rakendada. Sellepärast ongi lihtne vaadata ühte videot iga teema kohta ja seejärel seda rakendada. Kui Sa ei saa millestki aru, siis Sa saad minult otse küsida.

Siin on sisu moodulid, mille Sa leiad maksukoolituse lehelt (iga teema juures on video ja tekstiline kokkuvõte ning oled teretulnud esitama lisaküsimusi).

Sellest maksukoolitusest
Sa õpid:

MOODUL 1: FIEst Kirikuni

Kuidas olla ettevõtja ilma jamadesse sattumata ja maksimeerida ettevõtjaks oleku kasu.

MOODUL 2: Maksud

Kuidas maksta nii vähe kui võimalik ja isegi vältida mõningaid makse täielikult.

MOODUL 3: Käibemaks

Kuidas suurendada oma tulu isegi siis kui Sinu müük ei kasva.

MOODUL 4: Erisoodustus

Kuidas teha oma ettevõttest maksuvabasid väljamakseid.

MOODUL 5: Majandusaasta aruanne

Miks Sul on vaja kahte majandusaasta aruannet ja millist lugu need räägivad?

MOODUL 6: Hea raamatupidaja

Kuidas valida raamatupidaja kes aitab Sul lisaks teenida rohkem raha kui on tema tasud ja kuidas vältida halbu raamatupidajaid, kes võivad Su ettevõtte pankrotti ajada.

MOODUL 7: Vara kaitse

Kui Sa satud jamadesse, kuidas mitte kaotada kõike mis Sul on.

MOODUL 8: Pärandamine

Kuidas täielikult vältida tulumaksu maksmist kui Sa oled midagi pärinud või kui Sa plaanid jätta midagi enda lastele.

MOODUL 9: Videokõned

Videokõnede salvestused koos võimalusega esitada täiendavaid küsimusi.

MOODUL 10: BOONUS materjal

Maksukoolituse abil oled Sa kursis kõigi maksumuudatustega. See aitab Sul ennetada kulukaid vigu ja säästa Sinu raha. Tavaliselt ma ei tee selliseid videosid, kuid ma tahan, et see grupp saavutaks edu ja seetõttu olen ma valmis jagama kõike.

See on ka Sinu võimalus küsida minult ükskõik milliseid küsimusi selle teema kohta. Tavaliselt see tähendaks personaalset konsultatsiooni minuga. Ja hetkel ma ei otsi uusi kliente. Seega see on Sinu ainus võimalus minult niiviisi täiendavaid selgitusi saada.

SA SAAD SAMUTI 3 BOONUST

Lõin samuti 3 boonusmaterjali Sinu jaoks. Need boonused on ainult Sulle Sõber.

BOONUS 1:

Kuidas suunata osa tulusid teisele pereliikmele ja seeläbi vähendada maksudele kuluvat raha? (Võimaldab alates 2023 kokku hoida kuni 1569,60 eurot pereliikme kohta aastas. Ja 2025 kasvab see summa 1848 eurole aasta kohta ning seda saab kasutada kõigi lastega.)

BOONUS 2:

Kinnisvara maksustamine (maksustamise kõige keerulisem osa) ülevaatlikult 15 minutiga. (Investorina läheb Sul seda vaja!)

BOONUS 3:

Minu väga lühike nimekiri usaldusväärsetest teenusepakkujatest. (See aitab Sul pöörduda otse õigete inimeste poole!)

Kokku maksavad need boonused vähemalt 990 eurot. Ja Sina saad need tasuta.

See on minu jaoks väga kasulik kursus olnud. Käibemaksu videoid olen väga palju kordi uuesti ja uuesti vaadanud, sest see on ikka parajalt segane asi.

Kaja Trees

SELLE ETTEVÕTJATE JA INVESTORITE MAKSUKOOLITUSE VÄÄRTUS SULLE

Ma olen omandanud ja rakendanud neid teadmisi üle 18 aasta. Selle aja jooksul olen ma ka teinud mõne tõsise vea ja kaotanud palju raha.

Kui ma sain nendest asjadest aru, siis hakkasin ma neid õpetama ka oma klientidele.

Sa võid selle info ka iseseisvalt üles leida, kuid see võtab aega. Minul võttis see aastaid.

See läheb Sulle maksma ühtteist või isegi väga palju raha kui Sa proovid neid asju iseseisvalt.

Osa sellest informatsioonist pead Sa järgi proovima, et sellest aru saada ja et säästa kogu seda raha. Selleks on Sul vaja kogemust. Ja see võtab aega ning nõuab pingutust.

Minu jaoks oli see teema üks peamiseid mida päris pikalt omandasin, seega ei pidanud ma leidma aega muu töö, enda perekonna, enda hobide ja enda sõprade kõrvalt.

Ma lõin selle ettevõtjate ja investorite maksukoolituse Sulle selleks, et Sa ei peaks veetma aastaid õppides kui Sa samal ajal töötad, lood asju, hoolitsed oma perekonna eest või teed asju mis Sulle tegelikult huvi pakuvad. Sa säästad oluliselt aega ja energiat.

Ma olen kokku kogunud informatsiooni, mis võib tekitada Sulle lisaraha 3152 eurot ja enam. Lisaks sellele on seal juhendid mis aitavad Sul säästa sadu või tuhandeid eurosid aastas. Lihtsalt kujuta ette kui palju see tähendab Sulle 2 või 5 või 10 aastaga.

Samuti on seal boonused mille lõin Sinu jaoks, nende väärtus on üle 990 euro.

Lugedes selle kõik kokku, teeb see päris suure summa.

Kohe kui Sa liitud maksukoolitusega, siis Sa saad ligipääsu informatsioonile mille väärtus on tuhandetes eurodes.

MIDA TEISED RÄÄGIVAD

Enne kui lõin selle väärtuslikku ettevõtjate ja investorite maksukoolituse õpetasin aastaid maksustamist ja maksude vähendamist koolitusel Raamatupidamine, maksud, vara kaitse ja pärandamine. Vaata sellest videost mida osalejatel on öelda:

Paari aasta jooksul osales 265 inimest, peamiselt ettevõtjad, kuid ka investoreid… ja mõni raamatupidaja jõudis samuti osalema 🙂 Tänu nende inimeste palvele luua võimalus selle info korduvaks läbimiseks tegime alguse selle väärtusliku maksukoolitusega. Ja iga aasta on lisandunud uut informatsiooni mille abil teha veelgi paremaid otsuseid.

Olen tööalaselt koolitusfirmadega kokku puutunud ligi 15 aastat ja peab märkima, et FTE kontseptsioon on päris lahedalt välja töötatud.

Koolitusel omandatust oli tõesti mulle kasu , nagu alguses reklaamis lubati. Oma peres tegin väga mitmed lepingud ümber. Õnnestus päästa venna korterimüük (maakler soovitas panna müügi ajaks võimaliku ostja korterisse üüriliseks).

Enda tegemisest sain julgust korteriostuks firma kaudu. Enne koolitust oli see utoopia ja raketiteadus. Varem oli firma omamine minu silmis igav, sest tutvusringkonnas kasutatakse seda peamiselt palgatöö alternatiivina. Ja need kes sahkendavad, need miskit ei kõssa.

Kindlasti on väga oluline osa sellel maksukoolitusel. Igapäevases elus on paraku kokkupuuteid inimestega, kellel hoopis teised eesmärgid või tegelikult eesmärke pole. Maksukoolitus moodustub aga süsteemist, mis kutsub inimesi tagasi ennast pidevalt täiendama. Pikema perioodi jooksul tekib julgus oma küsimus ikka päevavalgele tuua.

Alice Juhkam

Sel kolmapäeval oli huvitav juhtum, kui pidin minema Su maksukoolituse kuulamise ajal Võrru majutuse kinni pannud inimesele (kes oli mujalt Eestist) võtit viima. Kokku saamisel kuulas ka tema samal ajal oma telefonist Sinu maksukoolitust 🙂 Tore äratundmine oli, nagu oleks pereliikmega kokku saanud! 🙂

Marju Mändik

100%

GARANTII

Sulle kehtib spetsiaalne 14-päevane garantii.

See tähendab seda, et ükskõik mis põhjusel Sa mulle kirjutad, et soovid raha tagasi, siis ma kannan Sulle raha tagasi.

Seni on seda soovinud vaid paar inimest ja nad said raha paari päevaga tagasi (kohe kui minu assistent jõudis ülekande sisestada). Raha tagastamine ei ole probleem – tõesti, Sõber kui Sa tunned, et Sinu jaoks väärtust pole, siis anna sellest 14 päeva jooksul teada.

Ma tahan kõrvaldada kõik riskid, mis kaasnevad Sinu ostuga Sõber, et Sul poleks ühtegi takistust asuda otsekohe õppima ja rakendama neid õpetusi ja liituda maksukoolitusega kus juba teised sarnaselt mõtlevad inimesed on juba kohal (üle 1020 osaleja).

Paljud on tasunud selle liikmelisuse eest üle 750 euro kuue aasta jooksul.

Kuid nüüd müün ma seda piiratud aja ühekordse tasu eest.

Sulle tahan ma selle otsuse teha eriti lihtsaks.

Isegi kui selle kursuse väärtus on enam kui 4000 eurot säästmise ja kasude kaudu, siis hind Sulle on vaid 197 eurot ühekordselt.

Ja Sa saad eluaegse liikmelisuse. Kui liitud enne tähtaega.

Võid valida osade kaupa tasumise ning liituda 75,70 eurot kuus 4 kuud ning seejärel muutub Sinu liikmelisus automaatselt eluaegseks. Ja see sisaldab isegi käibemaksu.

See on 20 korda vähem kui väärtus mille Sa saad sellest kursusest!

Säästa 300 eurot enne esmaspäeva.
Liitu enne kui hind kasvab. Sul on aega kuni

päeva
tundi
minutit
sekundit

Jah, ma tahan sisse ühekordse maksega

197 €

tavahind 497 €

Võid maksta ka osade kaupa

59,70 €

(4 makset)

MIKS SA PEAD OTSUSTAMA KOHE

Ma tahan Sind sellesse maksukoolitusse, sest Sa oled õige inimene liitumaks teiste liikmetega.

See on midagi, mida paljud meie kliendid on küsinud, seega tegutse kohe ja saa endale koht maksukoolituses.

Eluaegne liikmelisus mille saad täna liitudes, on midagi, mida ma pole viimase kuue aasta jooksul pakkunud. Ja ma ei tea, millal seda uuesti pakkuda saan.

Lisaks veel boonused (mis on omaette üle 990 euro väärt) võivad olla kadunud peale selle pakkumise lõppemist.

Näeme sees!

Kohtu Peetriga

Alustasin raamatupidamise õppimist 2005 aastal kui alustasin oma esimese hulgimüügi ettevõttega. Mina tegin ja kogenud raamatupidaja kontrollis. Õppisin lisaks Estonian Business Schoolis, kus lõpetasin edukalt Ettevõtluse ja ärijuhtimise bakalaureuseõppe.

Tõsine raamatupidamise ja maksude praktika tekkis peale ülikooli lõpetamist kui läksin appi oma ülikooliaegsele finantsarvestuse õppejõule, et võtta kastutusele tema raamatupidamisbüroos uus raamatupidamistarkvara. See tähendas, et pidin täielikult kõik endale selgeks tegema, millega raamatupidajad kokku puutusid ja seda neile uues programmis õpetama. Kuna selles puudus palgaarvestus, siis tekitasin meile tol ajal kasutamiseks põhjaliku Exceli faili, mis lisaks palgaarvestamisele oskas läbi makro luua ka maksuametile sobiliku faili üleslaadimiseks.

Järgmine väljakutse oli kontrollida viie raamatupidaja poolt koostatud majandusaasta aruandeid (ja neid oli sadu) ning välja tuua nende tehtud vead… Pidin läbi vaatama ka pisteliselt algandmeid, et veenduda aruannete korrektsuses. Selle käigus ma õppisin end kehtestama, sest minu leitut ei tahetud alguses parandada enne raamatupidamisbüroo põhiomaniku sekkumist.

Üsna pea panin aluse ka enda raamatupidamisettevõttele. Tänaseks olen sellega peaaegu lõpetanud ja aastate jooksul oleme teinud raamatupidamist, maksuarvestust ja majandusaasta aruandeid sadadele väikeettevõtetele.

Paralleelselt olen läbi viinud ka mitmeid koolitusi maksude teemal. Pikemad on olnud kahepäevased, kuid lühemalt olen maksudest rääkinud paljudele algajatele ettevõtjatele ning kinnisvaramaakleritele.

Täna hoian end jätkuvalt kõigi muudatustega kursis ning kajastan olulisemaid muudatusi ja uuendusi siin maksukoolituses.

Osalen ka ise koolitustel ning suhtlen jätkuvalt mitmete tegevraamatupidajatega, kes aitavad mul keerulisemast aru saada või lihtsalt pakuvad vahest mõne uue vaatenurga teemadele.

Algusest peale on Sinu koolitus olnud meeldiv üllatus. Ma ei uskunud et mina selle maksuteemade virr-varris kunagi orienteeruma hakkan, aga näe imet… kõik osutus võimalikuks. See näitab, et Sinu materjal on läbimõeldud ja selge ning esitlusviis arusaadav. Seniste erinevate koolitajate puhul on mind just häirinud esitaja liigne enda "esitamine" ja keskendumine enda eksponeerimisele, mitte niivõrd kuulajale. Sina keskendud ainult materjalile, küsimustele ja et kõik saaksid kätte selle milleks ta selle koolituse on valinud. Olen ka ise enda valiku üle väga rõõmus ja soovin kindlasti jätkate. Megatänud, olete koos oma meeskonnaga väga tublid!!

Anu Linnas

Säästa 300 eurot enne esmaspäeva.
Liitu enne kui hind kasvab. Sul on aega kuni

päeva
tundi
minutit
sekundit