Kasum esimesena, Mike Michalowicz

29,95 

Muuda oma ettevõte raha neelavast koletisest rahamasinaks

Sinu ettevõte on muutumas püsivalt kasumlikuks.

Kirjeldus

Kuidas Su elu muutuks, kui Sinu ettevõttel oleks kasum garanteeritud?

See oli küsimus, mille esitasin endale pärast veel ühe aasta möödumist oma ettevõttes, mis toimis laekumisest laekumiseni stressis. Olen veendunud, et ettevõtlusstressi (ja isegi depressiooni) suurimaks allikaks on rahavarude puudumine.

Ma lõin kasum esimesena süsteemi enda finantsvõitluste likvideerimiseks. Mul on au öelda, et seda süsteemi on rakendanud juba üle 175 000 ettevõtte kogu maailmas.

Meetod ise on lihtne. Iga kord, kui laekub müügi eest raha, võtad sellest ettemääratud protsendi kasumiks. Muidugi käib asja juurde veel paar sammu lisaks sellele. Kuid isegi esimese lihtsa sammuga, kui võtad kõigepealt oma kasumi, muutud püsivalt kasumlikuks.

Kasum ei ole sündmus. Kasum on harjumus. See raamat näitab Sulle täpselt, kuidas seda teha.

– Mike Michalowicz

„Kasum esimesena süsteem võib olla üks kõigi aegade suurimatest „häkkidest”. Rakenda maksa-endale-esimesena põhimõtet enda ettevõttes ja vaata, kuidas kasumid hakkavad sisse veerema.”
– Chris Guillebeau, menukite Side Hustle (eesti k Kõrvaltöö) ja The $ 100 Startup (eesti k 100 $ iduettevõte) autor

„Igaüks teist – ettevõtjad, ettevõtte juhid – tehke nii nagu Mike ütleb!”
– Micheal E. Gerber, raamatu “Ettevõtlusmüüt” autor

„Kui kunagi peaks valitama patroon, kes on ettevõtjatele püha, siis Mike Michalowicz on sellele kohale kindlasti üks peamine pretendent.”
– Simon Sinek, raamatu “Esmalt küsi miks” autor

„Kasum esimesena muudab kõike. Ma rakendasin seda süsteemi enda mõlemas ettevõttes ja kasvatasin kasumit 21 protsendi võrra. Kui Sa tahad kasumit ja kasvatada oma ettevõtet, siis Sul on seda raamatut vaja.”
– Michael Port, raamatu „Steal the Show” („Napsa tähelepanu”) autor

„Kasum esimesena süsteem on geniaalne litakas-vastu-kukalt ilmutus ettevõtjate jaoks. Enamik väikeettevõtteid paistab väljast täitsa kenad, kuid tegelikult rabelevad nad pinnal püsimise nimel. Haaravate lugude ja nutikusega näitab Michalowicz, kuidas lõpetada palehigis töötamine, vesiliivast välja ronida ning üles ehitada ettevõte, mis armastab Sind vastu.”
– Sally Hogstead, raamatu „Fascinate” („Kütkesta”) autor

Raamatust “Kasum esimesena” õpid:

 • Uut valemit Müügitulu – Kasum = Kulud, mis põhineb käitusmispsühholoogial, selle asemel et edasi kasutada traditsioonilist raamatupidamisvalemit Müügitulu – Kulud = Kasum, mis on vastuolus inimese käitumisega ja on müüt, mis viib Sind katkematusse tsüklisse, kus müüakse üha rohkem, kuid teenitakse samas üha vähem kasumit.
 • Nelja põhimõtet, mille järgimine suudab lihtsustada raamatupidamist ja muuta kasumliku ettevõtte juhtimise palju lihtsamaks, vaadates lihtsalt pangakontode seise.
 • Kasumi esimesena võtmine motiveerib kokkuhoidlikkust ja inspireerib tööstusharu muutvat innovatsiooni.
 • Väike pidevalt kasumlik ettevõte võib olla palju väärtuslikum kui suur ettevõte, mis võitleb ellu jäämise nimel.
 • Ettevõtetel, mis saavutavad varase ja püsiva kasumlikkuse, on paremad šansid pikaajalise kolossaalse kasvu saavutamiseks.
 • Lisaks aitab Mike Sul kümnete juhtumiuuringute, samm-sammult nõustamise ja huumorimeelega enda ettevõtte finantstervist muuta, jäädavalt.

BOONUSMATERJAL “Kasum esimesena” tellijatele (FTE e-poest tellijatele saadetakse automaatselt)

Mike Michalowicz lubas meil tõlkida Sind abistavaid materjale mille tema ja ta meeskond on kokku pannud raamatu “Kasum esimesena” lugejatele. Sa saad raamatuga kaasa:

 • PDF fail Korduma Kippuvate Küsimustega.
  Mike on peale raamatu ilmumist saanud lisaküsimusi ning selles failis on pikem vastus enam kui 30-le küsimusele.
 • PDF fail Kasum esimesena kiirhindamise ankeet
  Ankeet on olemas ka raamatus, kuid kui Sa ei soovi raamatusse kirjutada või soovid teha kiirhindamist korduvalt, siis saad välja trükkida iga kord uue puhta ankeedi koheseks täitmiseks.
 • PDF fail Kasum esimesena ülevaade ühel lehel
 • PDF fail Kasum esimesena mastermind grupi loomise juhendiga
  Kui soovid aruandluskohustust endale tekitada, siis alusta mastermind grupiga. Kasum esimesena sobib ideaalselt selleks, et võtta kokku sõbrad ettevõtjad ning koos seda rakendama hakata ning samal ajal kaks korda kuus koguneda (virtuaalselt) mastermindiks, et anda aru enda ettevõtte kasumlikkuse kohta ning leida lahendusi tekkinud probleemidele (näiteks kuidas veel kulusid vähendada). Selles PDF failis on juhend kuidas sellist gruppi eestvedada ning lisatud on ka näidisajakava kuidas üks kogunemine võiks kulgeda.
 • PDF fail Kasum esimesena ülesannete haldussüsteem
  Kui Sul puudub seni ülesannete haldamiseks hea süsteem, siis Sulle on abi sellest lihtsast süsteemist. Näidisleht koos juhendiga.
 • Exceli fail Kasum esimesena lastele
  Tabel mida kasutada kasum esimesena süsteemi õpetamiseks lastele nende isikliku raha haldamise juures.
 • Link Mike artiklile Kuidas leida pank, mis toetab kasum esimesena süsteemi?
  Tõlgitud artikkel, mis on toimetatud Eesti oludele vastavaks. Lisatud on Eestis sobivate pankade nimekiri.

Autorist

Mike Michalowicz on rajanud ja maha müünud kaks mitme miljoni dollari ettevõtet enne 35-aastaseks saamist ning on raamatupidajatele ja kootsidele, kes õpetavad kasum esimesena süsteemi meetodeid, mõeldud organisatsiooni Profit First Professionals kaasasutaja. Tänaseks on ta uuesti kahe mitme miljoni dollari väärtusega ettevõtte omanik ning neis testib ta enda ideid enne raamatute avaldamist.

Ta on endine The Wall Street Journali kolumnist, populaarne esineja ning ta on jaganud oma ettevõtluse alaseid teadmisi üritustel nagu TEDx, creativeLIVE, INCmty ja mujal. Tema artiklid on ilmunud väljaannetes Entrepreneur, Open Forum ja Harvard Business Review.


Tehniline info

Pealkiri: Kasum esimesena
Alapealkiri: Muuda oma ettevõte raha neelavast koletisest rahamasinaks
Originaali pealkiri ja alapealkiri: Profit First: Transform Your Business from a Cash-Eating Monster to a Money-Making Machine
Autor: Mike Michalowicz
Raamatu formaat: Pehmekaaneline
Eesti keeles ilmumisaasta: 2020
Originaali ilmumisaasta: 2014, 2017
Lehekülgi: 264
Mõõdud: A5 (148 × 210 mm; paksus 17 mm)
ISBN: 978-9949-7348-3-2

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kasum esimesena, Mike Michalowicz”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kuidas ja millega siin tasuda saab?

 • Voit maksaa verkkopankin kautta, maksukorteilla, osamaksulla tai laskulla (30 päivää maksuaikaa)
 • Meille käy liikuntaedut (Smartum, ePassi, Edenred ja Eazybreak)
 • Meille käy lomapakkopalvelut (MobilePay, Pivo ja Masterpass)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Orci, nullam risus, viverra scelerisque elit quis. Luctus at velit, tincidunt feugiat quis sapien eu. Dignissim orci in maecenas odio viverra auctor molestie.

Ostukorvis on tasumiseks mitmeid võimalusi: pangad (Citadele, Coop, LHV, Luminor, SEB, Swedbank), kaardimakse (Mastercard, Visa, American Express), PayPal. Samuti saad valida ettemaksuarve ning tasuda veidi hiljem ülekandega.

Kokeile ilman riskiä - aina täysi tulostakuu

 • Luotamme tuotteisiimme niin paljon, että saat aina 100% tulostakuun.
 • Jos et koe saaneesi tuloksia, saat rahasi takaisin.
 • Lähetät meille vain sähköpostia ja palautamme rahasi ilman turhia kysymyksiä tai uteluita.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Orci, nullam risus, viverra scelerisque elit quis. Luctus at velit, tincidunt feugiat quis sapien eu. Dignissim orci in maecenas odio viverra auctor molestie.

Auctor commodo, augue quis aenean tincidunt scelerisque lectus morbi. Malesuada viverra nibh tincidunt etiam ante. Accumsan pharetra eu, enim, accumsan nunc amet aliquet.

Saatat olla kiinnostunut näistä

Tähän joku ingressi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras volutpat urna sit amet lectus consectetur posuere. Curabitur turpis orci, convallis eget interdum at, convallis ornare quam.