Kõik on väljamõeldav, Marie Forleo

24,95 

„Miljonid noored naised imetlevad Marie Forleot inspiratsiooniallikana enda jõustamiseks ja eesmärkide saavutamiseks.“ – Oprah Winfrey „See raamat lööb nokauti kõik, mis Sind tagasi hoiab.“ – Cheryl Strayed, raamatu „Metsik“ („Wild“) autor

Kirjeldus

Olgem ausad – mitte kellelegi meist ei antud sündides kaasa käsiraamatut. Kui Sul on probleeme mõne mure lahendamise või unistuse ellu viimisega, siis pole takistuseks Sina ise. Asi pole selles, et Sa pole töökas, arukas ega selle vääriline, vaid selles, et Sa pole veel endasse salvestanud ühte võtmeuskumust, mis muudab kõike.

Minu ema, kellel on buldogi visadus ja kes vannub nagu rekamees, selgitas mulle seda järgnevalt: „Miski siin elus pole liiga keeruline. Sa võid teha, mida iganes sa endale sihiks sead, kui sa oled selle nimel valmis oma käised üles käärima ja asja ära tegema. Kõik on väljamõeldav!“

Millal iganes Sa soovid lahkuda vähemotiveerivast töökohast, vabaneda sõltuvusest, õppida tantsima, tervendada suhet, kasvatada enda ettevõtet, saada kontrolli enda raha üle, reisida ümber maakera või lahendada maailma näljaprobleem – „kõik on väljamõeldav“ filosoofia õpetab Sind loovamalt ja positiivsemalt mõtlema, eriti kui seisad silmitsi tagasilöökidega.

Sellest raamatust Sa õpid:

 • Lihtsa harjutuse, mis muudab Sinu eesmärkide saavutamise 42% tõenäolisemaks.
 • Kuidas aja- ja rahanappusest üle saada.
 • Kuidas leida kaks vaba tundi päevas.
 • Mida teha, kui Sul on mitu erinevat kirge ja Sa tahad täita kõiki oma unistusi.
 • Kuidas tulla toime kriitika, vihkajate ja ennast petturina tundmise sündroomiga.
 • Kuidas teha vahet hirmul ja intuitsioonil.
 • Läbima lollikindlat testi õigete otsuste tegemiseks, eriti kõrgete panustega olukordades.

Läbi selle raamatu loed Sa lisaks võidukaid lugusid tavalistelt inimestelt, kes seisid silmitsi kaotuse, haiguse või ränga hingevaluga. Nagu 23-aastane üksikema, kes oma 10-klassilise haridusega rakendas „kõik on väljamõeldav“ filosoofiat lõpetamaks keskkooli ja seejärel omandas bakalaureusekraadi – ja nüüd õpib ta magistrantuuris õigusteadust.

Kirjutasin käesoleva raamatu sellepärast, et kui minust homme bussiga üle sõidetakse, siis see on üks idee, mille tahan endast maha jätta. Kui mul on rasked ajad või kui lähenemas on järjekordne pasarahe, pöörab „kõik on väljamõeldav“ filosoofia koheselt asjad paremasse suunda. See on midagi enamat kui lihtsalt lõbus fraas, mida endale korrata. See on järeleandmatu optimismi filosoofia. Mõtteviis. Mantra. Veendumus.

Mis kõige tähtsam, see teeb Sind peatamatuks.

Veel kiitusavaldusi „Kõik on väljamõeldav“ raamatule:

„„Kõik on väljamõeldav“ – see on jõulisuse, huumori, pragmatismi ja graatsilisuse keeristorm. Marie Forleo kirjutab täpselt nii, nagu ta elab – põhja keeratud entusiasmi, igasugu jama eirava otsekohesuse ja iseenda eest vastutust võtva raevuka pühendumisega. Lugedes neid lehekülgi, kogesin samasugust veetlevat kõditavat emotsiooni, mida tajun alati Marie kohalolekus – usku piiramatutesse võimalustesse. Rahvas, see naine on palju väärt. See raamat muudab elusid.“
– Elizabeth Gilbert, raamatute „Söö, palveta, armasta“ („Eat, Pray, Love“) ja „Suur võluvägi“ („Big Magic“) autor

„Mida on vaja selleks, et lugeja tunneks end armastatu ja inspireerituna ning võtaks samal ajal vastutuse oma elu eest? Mina ei tea, kuid Marie Forleo on selle välja mõelnud! Nutikas, naljakas ja nii geniaalne kui otsekohene. JUMALDAN seda!“
– Brené Brown, filosoofiadoktor, raamatu „Dare to Lead“ („Julge juhtida“) autor

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kõik on väljamõeldav, Marie Forleo”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kuidas ja millega siin tasuda saab?

 • Voit maksaa verkkopankin kautta, maksukorteilla, osamaksulla tai laskulla (30 päivää maksuaikaa)
 • Meille käy liikuntaedut (Smartum, ePassi, Edenred ja Eazybreak)
 • Meille käy lomapakkopalvelut (MobilePay, Pivo ja Masterpass)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Orci, nullam risus, viverra scelerisque elit quis. Luctus at velit, tincidunt feugiat quis sapien eu. Dignissim orci in maecenas odio viverra auctor molestie.

Ostukorvis on tasumiseks mitmeid võimalusi: pangad (Citadele, Coop, LHV, Luminor, SEB, Swedbank), kaardimakse (Mastercard, Visa, American Express), PayPal. Samuti saad valida ettemaksuarve ning tasuda veidi hiljem ülekandega.

Kokeile ilman riskiä - aina täysi tulostakuu

 • Luotamme tuotteisiimme niin paljon, että saat aina 100% tulostakuun.
 • Jos et koe saaneesi tuloksia, saat rahasi takaisin.
 • Lähetät meille vain sähköpostia ja palautamme rahasi ilman turhia kysymyksiä tai uteluita.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Orci, nullam risus, viverra scelerisque elit quis. Luctus at velit, tincidunt feugiat quis sapien eu. Dignissim orci in maecenas odio viverra auctor molestie.

Auctor commodo, augue quis aenean tincidunt scelerisque lectus morbi. Malesuada viverra nibh tincidunt etiam ante. Accumsan pharetra eu, enim, accumsan nunc amet aliquet.

Saatat olla kiinnostunut näistä

Tähän joku ingressi. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras volutpat urna sit amet lectus consectetur posuere. Curabitur turpis orci, convallis eget interdum at, convallis ornare quam.