Veebipood FTE müügitingimused

Müügitingimuste juriidilise teksti leiad veidi allapoole kerides…

Kontaktinfo:

Kui Sul tekib küsimusi, siis palun helista koolitajale Peeter Pärtel 56 458 673

Korduma kippuvad küsimused ehk mida Sa tegelikult teada soovid

FTE meeskonnas on toredad inimesed ja kuigi meil on lisaks muid tegevusi, siis Anna-Liisa vastab üsna kiiresti e-kirjadele. Ja kui on vaja kohest vastust, siis võid vabalt helistada Peetrile või saata talle SMS-i üleval olevale numbrile.

Ja olgem ausad – tegelikult Sa saad seda mida siit tellid ehk nende enam kui 15 aasta jooksul, mil oleme tegutsenud on olnud vaja midagi ümber vahetada ca kord aastas. Ja me teeme seda heameelega. Samas vabandust kui see üks kord just Sinuga juhtub. Anna teada ja teeme korda.

Videokoolitustele saad kohe ligipääsu. Selleks tuleb Sulle ca 5 min jooksul peale ostu e-kiri juhendiga kuidas enda kasutajanimi aktiveerida. Kõik videod on kohe olemas.

Tooted paneme teele tavaliselt järgmisel, kuid võib juhtuda ka, et ülejärgmisel päeval. Kui Sul on vaja asi kindlaks ajaks kätte saada, siis helista meile ette ja saad teada kas see on võimalik.

Tänan, et usaldad FTE meeskonda ja teed tellimuse. Meiega on lihtne asju ajada 🙂

1. Müügitingimuste kehtivus
1) Müügitingimused kehtivad FTE.EE veebipoest tarbijast ostja (edaspidi Tarbija), juriidilisest isikust ostja (edaspidi Äriklient) ja ettevõtja Fast Track Education OÜ (registri kood 11510900) (edaspidi veebipood FTE) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad FTE veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
3) Veebipood FTE jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel https://www.fte.ee/muugitingimused
4) Käesolevad müügitingimused kehtivad alates 1. september 2015.a.

2. Hinnainfo
1) Kõik FTE veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu, raamatud 9%, ülejäänud kaubad ja teenused 20%.
2) Kauba ostudele, millele pole kehtestatud eraldi toote lehel tasuta transporti, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija või Ärikliendi valitud tarneviisile.
3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva pärast tellimuse vormistamist).
4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija või Ärikliendi ja FTE veebipood vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
5) Veebipood FTE jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel https://www.fte.ee ja selle alamlehtedel.

3. Tellimuse vormistamine
1) Lisa soovitud tooted ostukorvi.
2) Ostukorvi lehel täida nõutud andmeväljad. Toodete puhul vali Sulle sobiv pakiautomaat. Seejärel vali Sulle sobiv makseviis. Kui valid “Soovin enne tasumist arvet”, siis saadetakse Sulle e-kirjaga ettemaksuteatis. Selle alusel saad teha ülekande pankades euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiad pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt. Kui valid pangalingi kaudu tasumise, siis saad tasuda tellimuse eest koheselt ning Sulle saadetakse arve e-kirjaga kohe peale tasumise lõpule viimist. Tellimuse vormistamiseks vajuta lingile „Esita tellimus”. Peale makse sooritamist vajutage palun nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
3) Täida ostukorvi leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Sinu ostetud toodete ja teenuste kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning vajadusel hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
4) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel. Füüsilised tooted jõuavad Sinu valitud pakiautomaati paari tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Elektroonilised tooted ja teenused jõuavad Sinuni kohe peale makse laekumise registreerimist meie süsteemis (pangalingi kaudu tasudes koheselt, eraldi euromakset tehes paari päeva jooksul laekumise registreerimisel).

4. Müügilepingu jõustumine
1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood FTE andma Tarbijale või Ärikliendile üle olemasoleva, valmistatava või veebipood FTE poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale või Ärikliendile. Tarbija või Äriklient kohustub veebipood FTEle tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 4 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
3) Müügileping jõustub pärast Tarbija või Ärikliendi tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

5. Kohaletoimetamine
1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood FTE tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest veebipood FTE pangakontole.
4) Veebipood FTE ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood FTE ei saanud mõjutada ega ette näha.

6. Tagastamisõigus Tarbijale
1) Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.
2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille vormi leiab veebipoe FTE kodulehelt https://pood.fte.ee/taganemine ning esitada see elektrooniliselt sama kodulehe kaudu hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Veebipood FTE saadab koheselt Tarbijale taganemisavalduse kättesaamise kinnituse.
4) Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama e-posti aadressile info@fte.ee tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
5) Veebipood FTE tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Tarbija kasutatud eseme kättetoimetamise kulud.

7. Tagastamisõigus Ärikliendile
1) Tagastamisõigus ei kehti Ärikliendile ning kõik ostud on lõplikud.

8. Vääramatu jõud
1) Veebipood FTE ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood FTE ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Privaatsuspoliitika ja isikuandmete töötlemine
1) Tarbija või Äriklient kinnitavad, et tellimuse esitamisega nõustub ta Veebipood FTE privaatsuspoliitikaga ning on sellega tutvunud.

10. Pretensioonide esitamise kord Tarbijale
1) Veebipood FTE vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.
2) Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood FTE poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.
3) Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.
4) Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood FTE ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab veebipood FTE.
5) Veebipood FTE ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
6) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@fte.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
7) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
8) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest. Veebipood FTE saadab koheselt Tarbijale kaebuse kättesaamise kinnituse.
9) Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt FTE ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel FTE ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, veebipood FTE ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

11. Pretensioonide esitamise kord Ärikliendile
1) Veebipood FTE vastutab Ärikliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad 14 päeva jooksul, alates kauba üleandmisest Ärikliendile.
2) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@fte.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

12. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole
1) Kui veebipood FTE on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus veebipood FTE pakutud lahendusega ja leiab, et tema õigusi on rikutud, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel http://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse http://www.consumer.ee/.

 

Müügitingimused on kehtestanud Fast Track Education OÜ juhatuse liige 01.09.2015.