Kategooria: Kursused

Kursuste videod on ette salvestatud ja Sa saad kogu materjalile korraga ligipääsu.

Oled õiges kohas! Siit lehelt on alati transport tasuta Sinu kodu lähimasse DPD pakiautomaati!

Korduma kippuvad küsimused

Kes on "meie" ehk kes selle lehe taga on? Kuidas ma saan kindel olla, et te mulle raamatud ja/või CASHFLOW saadate?

Meie on Peeter Pärtel koos abilistega. Peeter on ise kirjastaja ehk siin müüdavad raamatud ja CASHFLOW on meie toodetud. Konkreetselt saadab paki välja Anna-Liisa, kellele saad kirja saata kas Kontakt vormi kaudu või e-kirjaga assistent@fte.ee

Kui kiiresti pakk kohale jõuab?

Tavaliselt paneme paki posti päeva või kahe jooksul. Vahest harva võib minna ka rohkem kui oleme ise eemal, näiteks koolitusel osalemas. Kui Sul on kindlaks ajaks raamatuid või CASHFLOWd vaja, siis helista Peeter Pärtel 56 458 673 ja saad kokku leppida saabumisaja.

Meiega on lihtne asju ajada.

Tänan, et usaldad FTE meeskonda ja teed tellimuse. Oleme siin selleks, et Sulle abiks olla. Kui Sul on tekkinud mõni küsimus, siis võta ühendust assistent@fte.ee ja vastame üsna kiiresti.

Kas transport on tõesti tasuta?

Jah, saadame paki Sulle enda kulul. Saad valida DPD pakiautomaatide hulgast, kuid kui vajad pakki välisriiki, siis kirjuta assistent@fte.ee ja teeme ära (uurime välja palju see meile maksma läheb ja anname Sulle sellest teada palju tellimus seetõttu kallineb).

Kuidas ja millega siin tasuda saab?

Ostukorvis on tasumiseks mitmeid võimalusi: pangad (Citadele, Coop, LHV, Luminor, SEB, Swedbank), kaardimakse (Mastercard, Visa, American Express), PayPal. Samuti saad valida ettemaksuarve ning tasuda veidi hiljem ülekandega.

Kas keegi on juba tellinud selle lehe kaudu?

Oleme täitnud FTE e-poe kaudu enam kui 17 500 tellimust alates 14.09.2015 kui avasime Sulle praegu nähtava e-poe. See number sisaldab lisaks raamatutele ja CASHFLOW-le lisaks koolitusi… ja seda umbes pooleks ehk pooled tellimused on koolituste kohta ja pooled raamatute ning CASHFLOW kohta. Seega JAH, see leht toimib ja teised on juba oma tellimuse teinud. Sinu kord!

Kokeile ilman riskiä - aina täysi tulostakuu

  • Luotamme tuotteisiimme niin paljon, että saat aina 100% tulostakuun.
  • Jos et koe saaneesi tuloksia, saat rahasi takaisin.
  • Lähetät meille vain sähköpostia ja palautamme rahasi ilman turhia kysymyksiä tai uteluita.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Orci, nullam risus, viverra scelerisque elit quis. Luctus at velit, tincidunt feugiat quis sapien eu. Dignissim orci in maecenas odio viverra auctor molestie.

Auctor commodo, augue quis aenean tincidunt scelerisque lectus morbi. Malesuada viverra nibh tincidunt etiam ante. Accumsan pharetra eu, enim, accumsan nunc amet aliquet.

Kuidas ja millega siin tasuda saab?

  • Voit maksaa verkkopankin kautta, maksukorteilla, osamaksulla tai laskulla (30 päivää maksuaikaa)
  • Meille käy liikuntaedut (Smartum, ePassi, Edenred ja Eazybreak)
  • Meille käy lomapakkopalvelut (MobilePay, Pivo ja Masterpass)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Orci, nullam risus, viverra scelerisque elit quis. Luctus at velit, tincidunt feugiat quis sapien eu. Dignissim orci in maecenas odio viverra auctor molestie.

Ostukorvis on tasumiseks mitmeid võimalusi: pangad (Citadele, Coop, LHV, Luminor, SEB, Swedbank), kaardimakse (Mastercard, Visa, American Express), PayPal. Samuti saad valida ettemaksuarve ning tasuda veidi hiljem ülekandega.