FTE enimmüüdud raamatud 2019: Kõik on väljamõeldav, Ettevõtlusmüüt, Miljonäri kiirtee - Peeter Pärtel

Enimmüünud raamatud 2019 ehk FTE menukid

2019. aastal võtsime fookusesse uute ettevõtlusraamatute avaldamise. Kuigi alustasime päris mitme raamatu tõlkimist, siis valmis said neist kaks: “Ettevõtlusmüüt” mais ja “Kõik on väljamõeldav” septembris.

Miks ettevõtlusraamatud?

FTE on aastaid õpetanud investeerima olles inspireeritud missioonist Tõstame eestlaste majanduslikku heaolu. Kuid alles hiljaaegu saime selgeks, et suurem probleem on investeerimiseks vahendite puudumine. Seda saab lahendada vaid ettevõtluse kaudu (palgatöö ei tee rikkaks). Ettevõtlus on väga mitmetahuline ehk võimalusi on palju ja erinevaid ning neid püüamegi läbi erinevate raamatute Sinuni tuua 🙂

TOP raamatud 2019

TOP1: “Kõik on väljamõeldav”, Marie Forleo, 3073 eksemplari

Kõik on väljamõeldav

Sellest raamatust Sa õpid:

  • Lihtsa harjutuse, mis muudab Sinu eesmärkide saavutamise 42% tõenäolisemaks.
  • Kuidas aja- ja rahanappusest üle saada.
  • Kuidas leida kaks vaba tundi päevas.
  • Mida teha, kui Sul on mitu erinevat kirge ja Sa tahad täita kõiki oma unistusi.
  • Kuidas tulla toime kriitika, vihkajate ja ennast petturina tundmise sündroomiga.
  • Kuidas teha vahet hirmul ja intuitsioonil.
  • Läbima lollikindlat testi õigete otsuste tegemiseks, eriti kõrgete panustega olukordades.

TOP2: “Ettevõtlusmüüt”, Michael E. Gerber, 1089 eksemplari

Ajatu raamat ettevõtlusest, klassika mis lõpuks on saadaval ka eestikeelsena 🙂

“Ettevõtlusmüüt” annab unistuse tagasi väikeettevõtetele üle maailma!

Nagu raamatu alapealkiri “Miks enamus väikeettevõtteid ei tööta ja kuidas seda muuta” ütleb, siis see raamat juhib tähelepanu sellele mida väikeettevõtjad jätavad tegemata (teevad valesti) ja kuidas seda muuta. Lihtsad ja ajatud tähelepanekud ning kohe rakendatavad ka enda ettevõttes kui rakendamisesse aega panustada.

TOP3: “Miljonäri kiirtee”, MJ DeMarco, 746 eksemplari

Kogumüük 4630 eksemplari.

Jätkuvalt väga loetud raamat ning kuulda on esimestest suurtest päris Eesti edulugudest. Enam lühemalt ei saa selle raamatu kasulikkust kokku võtta.

Kui 4. juuli 2017 ütles Alvar Räägel mulle “Miljonäri kiirtee” kohta järgmist:
Peale Miljonäri kiirtee lugemist jõudsin oma esimese töötava ettevõtte mudelini. Loobumine isekast soovist teha vaid seda, mida ma armastan ja keskendumine väärtuse loomisele võimalikult paljudele inimestele, andis võimaluse tekkida kirel töötamaks oma unistuste täitumise nimel.

Siis 8. oktoober 2019 kirjutas Ärileht Alvar Räägelist artikli “Eesti mehe imeline teekond: kolme ja poole aastaga nullist miljonäriks.” Endine tippsõudja ja riigiametnik müüs 2 miljoni dollariga oma Amazoni äri.

Jätkasime “Väikse hääle taltsutamine” ja “CASHFLOW” müüki

2019 aastal leidis endale omaniku kokku 349 eksemplari “Väikse hääle taltsutamine” raamatust. Ligi kümme aastat müügil olnud ajatu raamat kõnetab lugejaid jätkuvalt selgitustega kuidas enda väike hääl kontrolli alla võtta ning tutvustab selleks 21 harjutust. Kogumüük on 2815 eksemplari.

Lisaks leidis 2019 aastal endale omaniku kokku 226 CASHFLOW lauamängu. CASHFLOW on endiselt number 1 õppevahend neile, kes tahavad oravarattast välja saada. CASHFLOW õpetab kuidas muuta aktiivne tulu passiivseks tuluks ning kasutada seejuures häid laene. Lisaks õpetab see raamatupidamise baastõdesid kuna kõik numbrid tuleb kirja panna mängulehele (lihtsutatud kasumiaruanne ja bilanss). Kogumüük 2257 lauamängu.

Picture of PEETER PÄRTEL

PEETER PÄRTEL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus turpis nisi, consequat sed quam ac, elementum mattis ipsum. Mauris pellentesque magna vitae nibh commodo sollicitudin.

Get Our Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus turpis nisi, consequat sed quam ac, elementum mattis ipsum. Mauris pellentesque magna vitae nibh commodo sollicitudin.

No charge. Unsubscribe anytime.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Enim kommenteeritud